Work Time 08:00 - 00:00
İzmir Vaillant Servisi 0850 346 93 58
Close
İzmir Vaillant Servisi 0850 346 93 58
info@izmir-vaillantservisi.com
Konak Vaillant Kombi Servisi Previous item Menderes Vaillant Kombi... Next item Kemalpaşa Vaillant Kombi...

Konak Vaillant Kombi Servisi Bakım ve Onarım Hizmetler

Alman markası olarak Vaillant çok fazla tercih edilen ürünler arasındadır. Bu tercihlerin oluşmasında bu sistemlerin sağladığı avantajlar oldukça önemlidir. Bu avantajlar nedeni ile çok fazla kullanılan Vaillant Kombi Servisi  ile işlemlerinin düzenli bakım ve arıza yapılması gerekmektedir. Bu bakımların yapılması ve arızaları durumunda başarılı bir şekilde servis hizmetinin alınması için  Konak Vaillant Kombi Servisi olarak firmamız başarılı bir şekilde hizmet sunmaktadır. Etkili bir şekilde yapılacak olan servis hizmetlerimiz oldukça uygun maliyetler ile sizlere sunulmaktadır. Kapsamlı ve detaylı bir şekilde yapılacak olan bakım işlemleri ile sorunsuz bir kullanım sağlanabilmektedir. Bunun yanında arıza durumlarında da servisimiz 50 TL servis ücreti ile sizlere arıza tespit hizmet sunmaktadır. Konusunda uzman  Konak Vaillant Kombi Servisi ekibimiz ile sizlere  Konak Vaillant Servisi arızaları konusunda hizmet sunmaktayız. Kısa bir sürede kombilerin arızalarının tespit edilmesini sağlamaktayız. Başarılı bir şekilde yapılan bu tespit sonrasında kısa sürede onarımın yapılmasını da sağlamaktayız. Firmamız başarılı bir şekilde yapılacak olan bu işlemler ile sizlere etkili bir servis hizmeti sunmaktadır.

 Vaillant Servis ve Vaillant Kombi Bakım Ücretleri

Kombi  arızaları ve bakımları konusunda firmamız etkili bir şekilde hizmet sunmaktadır. Sorunsuz olarak sunulacak bu hizmetimiz ile başarılı bir şekilde Kombi bakımları ve onarımları başarılı bir şekilde yapılmaktadır.En doğru  hizmeti almak için Lütfen Yetkili Vaillant Kombi Servislerini tercih ediniz.Arıza ve Bakım Randevusu almak için kolay bir şekilde internet sitemiz veya çağrı merkezlerinden talep edebilirsiniz.

2017-2018 Vaillant Kombi Bakım Ücretlerimiz,cihaz tipine ve kapasitesine göre 80 TL ile 120 TL –arasında değişmektedir.Standart Vaillant kombi bakımında bu fiyat 80 TL dir.Yoğuşmalı Kombi Bakım Ücreti İse 120 TL dir.Bu fiyatlara Vaillant Servis Ücreti (50 TL) dahildir.

Vaillant Tesisat bakımı(petek temizleme),evin m2 sine ve petek sayısına göre minimum 250 TL den başlamaktadır.